Uroczyste zakończenie roku szkolnego

By | 23 czerwca 2017

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się na forum szkoły. Pani dyr. E.Ensztein podsumowała mijający rok szkolny oraz wręczyła nagrody i dyplomy uczniom, którzy odnieśli sukcesy w nauce i wydarzeniach sportowych. Uczniowie klas trzecich otrzymali z rąk wychowawców i p.Dyrektor świadectwa ukończenia szkoły i drobne upominki. Maciej Sadlak w imieniu absolwentów podziękował nauczycielom i pani Dyrektor za trzy lata nauki i opieki. Odbyło się podsumowanie projektu „Ciąg dalszy nastąpi…”, którego efektem było opowiadanie, stworzone przez uczniów wszystkich klas, odczytane uczniom przez nauczycieli. Następnie odbyły się ostatnie spotkania uczniów z wychowawcami w klasach.