Obiady – grudzień

Opłaty za obiady zbierane będą w następujących terminach: 29 i 30 listopada w godzinach  10.00–16.00.  Obiady będą wydawane w dniach:  1.12 – 21.12.2016r.  Koszt obiadów w grudniu wynosi: 15 obiadów x 7 zł = 105,00 zł

Wycieczka do Sejmu i Senatu RP

21 listopada uczniowie klas trzecich pod opieką nauczycieli,  zwiedzali Sejm i Senat RP. Wycieczkę zorganizowała pani Teresa Łojszczyk, nauczycielka  wiedzy o społeczeństwie. Wizyta w siedzibie najwyższych władz Rzeczypospolitej Polskiej była zatem praktyczną lekcją WOS. Uczniowie zwiedzili salę obrad Sejmu, salę obrad Senatu, foyer przy sali obrad Senatu, długi korytarz łączący Sejm z Senatem oraz  zabytkowe,… Read More »

Narodowe Święto Niepodległości

Świętujemy rocznicę dnia 11 listopada 1918r., w którym Polska odzyskała niepodległość po 123 latach pod zaborami w latach 1795–1918.

Wspominamy Patronkę Szkoły

28 października uczniowie pod opieką p. Elżbiety Futymy – Mazur odwiedzili mogiłę Patronki szkoły Krystyny Krahelskiej. Uporządkowali mogiłę, złożyli kwiaty i zapalili znicze.

Razem w przyszłość

Grupa rozwojowo – profilaktyczna dla gimnazjalistów chcących lepiej funkcjonować w grupie rówieśniczej  i rodzinie „Razem w przyszłość” Zapraszamy osoby które chciałyby: lepiej zrozumieć siebie, skutecznie porozumiewać się z innymi, lepiej radzić sobie z podejmowaniem decyzji, zwiększyć pewność siebie, zmniejszyć poziom niepokoju i stresu, poznawać i dzielić się swoimi pasjami i zainteresowaniami, pracować nad motywacją do… Read More »

5. Warszawski Konkurs Taneczny

Taniec jest twoją pasją? Tworzysz własną choreografię? ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ DO 5. EDYCJI KONKURSU! • Konkurs skierowany jest do tancerzy-amatorów w wieku 13–26 lat tańczących solo, w duecie lub trio. • Do konkursu można zgłaszać choreografie trwające maksymalnie cztery minuty. • Uczestnicy mogą interpretować wybrany temat muzyczny przy użyciu różnych technik tanecznych (z wyłączeniem tańca… Read More »

Ważna informacja

Przypominamy o tym, że poniedziałek 31 października jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych. Tego dnia nieczynny będzie również sekretariat szkoły.

Obiady – listopad

Opłaty za obiady zbierane będą w następujących terminach: 27 i 28 października w godzinach  10.00–16.00.  Obiady będą wydawane w dniach:  2.11 – 30.11.2016r.  Koszt obiadów w listopadzie wynosi: 20 obiadów x 7 zł = 140,00 zł

Bezpłatne warsztaty dla rodziców nastolatków

Czy Twoja relacja z nastolatkiem jest dla Ciebie trudna, masz trudności z jasnym określeniem swoich granic i stawianiu ich swojemu dziecku? Czy często reagujesz złością na jego zachowanie, a zależy Ci na tym by z nim rozmawiać i je rozumieć? Wszystkich borykających się na co dzień z problemami w relacjach z dorastającymi dziećmi Fundacja Razem… Read More »