Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września zadzwonił pierwszy w tym roku szkolnym dzwonek szkolny. Odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2014/2015. W uroczystości udział brali uczniowie, członkowie grona pedagogicznego i pracownicy szkoły, rodzice uczniów oraz tradycyjnie licznie przybyli absolwenci naszego gimnazjum. Wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy. Pani dyr. Elżbieta Ensztein przedstawiła nowym uczniom i ich rodzicom… Read More »

Spotkania dla Rodziców

Uwaga Rodzice, pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie odbędzie się we wtorek 2 września o godzinie 17.30. Terminarz spotkań na cały rok szkolny 2014/2015 znajduje się na naszej stronie w dziale: „O szkole”, podstrona: „Spotkania z rodzicami”. Wszystkie spotkania odbywają się w naszej szkole o godzinie 17.30

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się na forum szkoły. Odbyło się uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły. Pani dyr. E.Ensztein podsumowała mijający rok szkolny. Nauczyciele wręczyli nagrody uczniom którzy odnieśli sukcesy w konkursach, wydarzeniach sportowych oraz aktywnie włączyli się w życie szkoły. Uczniowie klas trzecich otrzymali z rąk… Read More »

Lato w mieście

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci mieszczące się przy ul. Zamiany 16 (tel. 22 499-23-99) zaprasza rodziców do zapisywania dzieci na bezpłatne zajęcia akcji „Lato w mieście”. W programie znajdą się m.in.: zajęcia sportowe i artystyczne, ogniska z pieczeniem kiełbasek, wyjścia do kina, na wycieczki, kręgle oraz wiele innych atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego. Zajęcia… Read More »

Szkolny Piknik Naukowy

We wtorek 17 czerwca, odbył się Szkolny Piknik Naukowy. Odwiedzili nas naukowcy z Fundacji Edukacji Astronomicznej, a wychowawcy i nauczyciele przygotowali różne atrakcyjne formy spędzania czasu. Uczniowie klasy I a oraz I b mieli warsztaty z psychologami z Fundacji Bene Vobis. Uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez naukowców z Fundacji Edukacji… Read More »

Bal Gimnazjalny

13 czerwca po długich przygotowaniach, pracach nad dekoracjami, wielogodzinnych próbach poloneza odbył się Bal Gimnazjalny. Otwarcie balu ogłosiła p.dyr. Elżbieta Ensztein. Uczniowie zaprezentowali, zgromadzonym gościom – rodzicom, nauczycielom i uczniom z młodszych klas, pięknego poloneza, którego przygotowali pod czujnym okiem p. Elżbiety Mazur. Później był czas na pamiątkowe zdjęcia. Piękną niespodzianką był wspaniały tort przygotowany… Read More »

Wykład otwarty – Zagrożenia cyberprzestrzeni

Zapraszamy Rodziców i Uczniów na wykład otwarty organizowany w ramach Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. Rodzice i szkoła w obliczu zagrożeń cyberprzestrzeni i świata wirtualnego – 6 czerwca 2014 r. o godz. 17:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek. Wykład poprowadzą dr Anna Andrzejewska i prof. dr hab. Józef Bednarek, pedagodzy w zakresie edukacji informatycznej i… Read More »

I sesja Młodzieżowej Rady Dzielnicy

Zapraszamy do oglądania filmu z I sesji Młodzieżowej Rady Dzielnicy, na której młodzież wybrała swoje władze i przedstawicieli do Młodzieżowej Rady Warszawy. Prezydium Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ursynów Przewodniczący Szymon Radziuk Wiceprzewodniczący Zofia Chromicka Marta Sieradz Sekretarz Patryk Błaszczyk Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy do Młodzieżowej Rady m.st. Warszawy Andrzej Kiernich Marta Peret