Athletics Camp

17 września uczniowie klas 2 a oraz 1 c wzięli udział w sportowym spotkaniu pod nazwą Athletics Camp. Organizatorem wydarzenia była Fundacja Kamili Skolimowskiej przy współpracy Urzędu Dzielnicy Ursynów. Impreza odbyła się w Arenie Ursynów. Celami Athletics Camp „Spotkanie z Mistrzem” są: promocja lekkiej atletyki oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu. Spotkana mają… Read More »

Zajęcia pozalekcyjne

Na naszej stronie w dziale „O szkole”, podstrona „Oferta szkoły” znajduje się między innymi bogaty wykaz  rodzajów zajęć pozalekcyjnych, organizowanych w naszej szkole. Zapraszamy uczniów na zajęcia, zapisy u prowadzących.

W hołdzie żołnierzom tego miasta

1 września poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystości z okazji obchodów 75 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.„Czujemy się zobowiązani przechować we wdzięcznej pamięci przykład umiłowania Ojczyzny, naukę, ofiarę życia. Dar pokoju powinien zobowiązywać nas do oddania czci bohaterom poległym w walkach w latach 1939-45.” To słowa homilii wygłoszonej na uroczystości upamiętniającej 75 rocznicę… Read More »

Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września zadzwonił pierwszy w tym roku szkolnym dzwonek na lekcje. Odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2014/2015. W uroczystości udział brali uczniowie, członkowie grona pedagogicznego i pracownicy szkoły, rodzice uczniów oraz tradycyjnie licznie przybyli absolwenci naszego gimnazjum. Wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy. Pani dyr. Elżbieta Ensztein przedstawiła nowym uczniom i ich… Read More »

Spotkania dla Rodziców

Uwaga Rodzice, pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie odbędzie się we wtorek 2 września o godzinie 17.30. Terminarz spotkań na cały rok szkolny 2014/2015 znajduje się na naszej stronie w dziale: „O szkole”, podstrona: „Spotkania z rodzicami”. Wszystkie spotkania odbywają się w naszej szkole o godzinie 17.30

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się na forum szkoły. Odbyło się uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły. Pani dyr. E.Ensztein podsumowała mijający rok szkolny. Nauczyciele wręczyli nagrody uczniom którzy odnieśli sukcesy w konkursach, wydarzeniach sportowych oraz aktywnie włączyli się w życie szkoły. Uczniowie klas trzecich otrzymali z rąk… Read More »

Lato w mieście

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci mieszczące się przy ul. Zamiany 16 (tel. 22 499-23-99) zaprasza rodziców do zapisywania dzieci na bezpłatne zajęcia akcji „Lato w mieście”. W programie znajdą się m.in.: zajęcia sportowe i artystyczne, ogniska z pieczeniem kiełbasek, wyjścia do kina, na wycieczki, kręgle oraz wiele innych atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego. Zajęcia… Read More »

Szkolny Piknik Naukowy

We wtorek 17 czerwca, odbył się Szkolny Piknik Naukowy. Odwiedzili nas naukowcy z Fundacji Edukacji Astronomicznej, a wychowawcy i nauczyciele przygotowali różne atrakcyjne formy spędzania czasu. Uczniowie klasy I a oraz I b mieli warsztaty z psychologami z Fundacji Bene Vobis. Uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez naukowców z Fundacji Edukacji… Read More »